Yeni Şerefiye’de çalışmalar tamamlandı

Yeni Şerefiye Mahallesi halkının talepleri üzerine yapım ve onarım çalışmalarına başlanan şadırvan, tuvalet ve lavabo, köy konağı ve cami çevre düzenlemesi çalışmalarını İznik Belediye Başkanı Osman Sargın ve Ak Parti İlçe Başkanı Tamer Mahmut Hersek yerinde inceledi. Kırsala Kalkınmaya önem verdiklerini ve bu yönde çalışmalarına ağırlık verdiklerini dile getiren İznik Belediye Başkanı Osman Sargın açıklamasında “46 mahallemizden 39 taşra mahallemize hizmetlerimizi ulaştırıyoruz. Şuan da birçok taşra mahallemizde çalışmalar devam ediyor. Bu mahallelerden biri olan Yeni Şerefiye Mahallemizde de şadırvan, tuvalet, lavabo, köy konağı ve cami çevre düzenlemesi çalışmalarını ekiplerimiz tamamladı diye konuştu.

Bunun yanı sıra birçok taşra mahallerinde yaş sebze ve meyve alım merkezleri, köy konakları, çevre düzenlemeleri, düğün salonları, oyun parkları gibi hayatı olumlu yönde etki edecek irili ufaklı çalışmalar hayata geçirmek için aralıksız çalıştıklarını belirten Sargın, mahalle halkının istek ve ihtiyaçları çerçevesinde tüm çalışmalara imza attıklarını söyledi.

Bir önceki yazımız olan Harmancık’ta iftar bereketi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir