Selim Yegen’in adı ödüllerle yaşatılacak

Bölge Federasyonu’na bağlı Bostanlı Rotary Kulübü, geçen yıl geçirdiği kalp krizi sonucu 50 yaşında hayatını kaybeden üyeleri Selim Yegen’in adını yaşatmak için Girişimcilik ve Ömür Boyu Liderlik ödülü verdi.

Geleneksel hale getirilmesi hedeflenen ödülün ilki, geçen hafta sonu Kuşadası’nda yapılan ’ Bölge Federasyonu 2017-2018 Dönemi Başkanlar Eğitim Semineri ve Bölge Asamblesi’nde, sahibinden.com’un CEO’su Burak Ertaş’a verildi. Ödül törenine katılan Selim Yegen’in eşi Yeşim Yegen, duygu dolu bir konuşma yaptı. Hayat arkadaşını genç sayılacak yaşta kaybettiğini söyleyen Yeşim Yegen, Ondan insanları sevmeyi ve topluma hizmet etmeyi öğrendim. Yokluğuna alışmak çok zor oldu dedi.

Ödül töreninde konuşan Bostanlı Rotary Kulübü Başkanlar Eğitim Semineri ve Bölge Asamblesi Organizasyon Komitesi Başkanı Ebru Yağcı da, Selim Yegen’in hayatını insanlığa hizmete adayan ender insanlardan biri olduğunu ve topluma yararına yaptığı hizmetlerin saymakla bitmeyeceğini söyledi.

Bölge Federasyonu Dönem Başkanı İsmail Rodoplu da, Selim Yegen’in Rotary çatısı altında yaptığı hizmetleri anlattı. Selim Yegen’in mesleğinde başarılı biri olduğunu ve çevresindeki insanlar tarafından çok sevildiğini dile getiren Rodoplu, Rotary’nin önemli hizmet adamlarından biriydi. Onun adını yaşatmak ve ailesinin acılarını paylaşmak bizim için görevdir dedi.

Bir önceki yazımız olan Toplu konut bölgesindeki göçebe çadırları kaldırıldı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir