Nilüfer Belediye Meclisi’nde ihtisas komisyonları belirlendi

Mecliste, Suriye’de yaşanan katliam da kınandı.

Mustafa Bozbey başkanlığında yapılan toplantıda, gündeme geçilmeden önce Suriye’nin Türkiye sınırındaki İdlib vilayetinde, Esad rejimi tarafından düzenlenen kimyasal saldırı kınandı. Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, aralarında çok sayıda çocuğun da bulunduğu, 100’ün üzerinde kişinin hayatını kaybettiği saldırıya, Nilüfer Belediye Meclisi adına tepki gösterdi. Bozbey şöyle konuştu: “Kimyasal bir saldırı neticesinde, böyle insanlık dışı bir olay yaşandı. Dünyanın neresinde yaşanırsa yaşansın, insanlık dışı bir olaydır bu. Kim yapmış olursa olsun bunu kınıyoruz. Bir insanın bunu yapacağını düşünmek mümkün değil. Nilüfer Belediye Meclisi olarak Suriye’deki bu vahşeti hep beraber kınadığımızı kamuoyuyla da paylaşmak istiyorum.”

Adalet ve Kalkınma Partisi Grup Sözcüsü İsmail Hakkı Kavurmacı da saldırıya tepkilerini dile getirdi. Encümen ve ihtisas komisyonlarına üyeler de seçildi.

Bir önceki yazımız olan İznik’teki tarihi lahit mezarlar görücüye çıkıyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir