İnegölspor’da hedef 3’te 3

Lig Kırmızı Grupta hafta sonu Sarıyer’i sahasında ağırlayacak olan İnegölspor’da hazırlıklar devam ediyor.

İnegölspor Teknik Direktörü Ergün Penbe, Pazar günü saat 15.00’de İnegöl’de ağırlayacakları Sarıyer maçı hakkında açıklamalarda bulundu. Penbe, Sahamızda oynayacağımız Sarıyer maçını seyircimiz ve kendi saha avantajımızı kullanarak kazanmak istiyoruz. Ondan sonra iyice rahatlayıp, ligdeki konumumuzu ve yerimizi belirlemek olacak amacımız” dedi.

Penbe, “Sarıyer ligin iyi ekiplerinden bir tanesi. Şampiyonluk parolasıyla yola başladılar ama işler istedikleri gibi gitmedi onlarında. Umarım hafta sonu güzel bir maç olur, lakin kazanan tarafın biz olmasını istiyoruz. Çünkü bir seri yakaladık. 2’de 2 yaptık. 3’te 3 yapıp, puanımızı 41 yapmak istiyoruz. Çocuklar formda, iyi oynuyorlar. Oynadıkları oyundan zevk alıyorlar. Önceden neticeye yansıtamıyorduk, şimdi neticeye de yansıtıyoruz. Dediğim gibi Sarıyer maçını kazanıp, iyice rahatlamak istiyoruz. Taraftar son Tokat maçında çok güzeldi. Yine onları bekliyoruz. Hafta sonu umarım havada güzel olacak. Havanın güzelliği, seyircinin stadı doldurması, stadın güzelliği oyuncularıma artı bir motive olacaklardır. Hafta sonu hepsini bekliyoruz diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Çaldığı paraları pavyonda böyle yedi, görüntüler kendisini ele verdi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir