Bursa’da çifte cinayetin zanlısı adliyeye sevk edildi

İki cinayeti de işlemeden önce madde kullandığını ifade eden zanlı, emniyetteki sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi.

Önceki gün merkez Yıldırım ilçesi Akçağlayan Mahallesi’nde ikamet eden 20 yaşındaki Hamza Arslan, Osmangazi’ye bağlı Kuştepe Mahallesi’nde arkadaşıyla yaşadığı tartışmanın ardından göğsünden ve sırtından aldığı bıçak darbesiyle ağır yaralanmış ve kaldırıldığı Devlet Hastanesi’nde tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştı.

Cinayeti işlediği bıçakla birlikte yakalandı

Aynı gece Osmangazi ilçesindeki Kuştepe’ye yakın Maksem semtinde ikamet eden 5 çocuk babası çiftçi Mevlüt Morkoç da (47), bıçaklanarak bir araç tarafından Devlet Hastanesi’nin önüne bırakılmış, yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetmişti. İki cinayetin de şüphelisi olarak aranan Samet Ş. (23), dün saat 15.00 sıralarında Osmangazi ilçesi Mollafenari Mahallesi Abdalmurat Deresi ormanlık alanda cinayeti işlediği bıçakla birlikte polis ekipleri tarafından yakalandı.

Şüpheli Samet Ş, polise verdiği ifadede her iki olaydan önce madde kullandığı ve olay sırasında madde etkisi altında olduğu için bir şey anlamadığını söyledi.

Emniyetteki sorgusu tamamlanan zanlı, adliyeye sevk edildi.

Bir önceki yazımız olan Yunuseli yolunda trafik düzenlemesi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir